Strona główna » O nas

Firma HYTSU GROUP została założona w 2001r. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy urządzenia transportu bliskiego dla klientów z różnych branż i krajów. Nasze bogata oferta obejmuje: wózki widłowe benzynowe, elektryczne, LPG a także paleciaki ręczne i elektryczne, wózki podnośnikowe palet heavy duty oraz ich akcesoria.

W ciągu ostatnich 10 lat HYTSU ewoluowała w grupę firm obejmującą: HYTSU Material Handling Corporation, Shanghai HYTSU Import & Export Company, Ltd., Shanghai T&U forklifts Company, Ltd., Anhui HYTSU Forklifts Company, Ltd., HYTSU Europe, HYTSU Australia and HYTSU America.
HYTSU jest synonimem wysokiej wydajności w branży producentów wózków widłowych. Naszym celem jest dostarczanie produktów i serwisu zgodnego z zapotrzebowaniem klientów. Każdy wózek widłowy naszej marki przechodzi dokładną kontrolę działania, aby klienci mogli go używać przez długie lata. Dzięki naszym nieustającym staraniom o lepszą jakość firma została wyróżniona certyfikatami ISO9001, CE oraz UL.

Naszą misją jest wytwarzanie niezawodnych produktów w jakości i czasie wymaganym przez klientów przy jednoczesnym zachowaniu ich konkurencyjnych cen. Aby zapewnić szeroką linię serwisu naszych produktów zatrudniamy liczny, doskonale wyszkolony i doświadczony personel, gotowy do szybkiego reagowania na zaistniałe potrzeby konserwacji lub napraw. Zatrudniamy obecnie 500 pracowników a w tym 32 inżynierów i techników i 20 profesjonalnych serwisantów. Każdy z nich podziela nasza pasję dostarczania niezawodnych urządzeń po konkurencyjnych cenach.

Zarówno w kraju jak i za granicą urządzenia marki HYTSU cieszą się dobra opinią klientów. Nasze produkty są eksportowane do ponad 70-ciu krajów i rejonów świata. Produkty HYTSU wypracowały sobie wysokie uznanie w przemyśle urządzeń transportu bliskiego.
Siedziba główna naszej firmy mieści się w Szanghaju, głównym mieście przemysłowym Chin. Lokalizacja ta umożliwia nam redukcje kosztów transportu poprzez łatwy dostęp do ich światowych kanałów. Szanghaj jest jednym z największych portów świata, co daje możliwość sprawnego i tańszego transportu morskiego.

Mamy nadzieję, że w przyszłości firma HYTSU nie przestanie rozwijać się w szybkim tempie. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy światowe, aby w pełni zaspokajać potrzeby naszych klientów z całego świata.

Urządzenia transportu bliskiego
    1. Wózki Widłowe Wózki widłowe można podzielić na wiele typów, między innymi na wózki widłowe sięgające, z przeciwwagą, podnoszące, i wiele innych. Dodatkowo prócz licznych odmian wózki widłowe ...
    1. Paleciaki Paleciaki elektryczne firmy HYTSU składają się z kontrolera amerykańskiej firmy CURTIS, europejskiego układu prowadzenia, silnika DC i dźwigni kontrolnej oraz z importowanej pompy hydraulicznej.
    1. Wózki Podnośnikowe Palet Wózki podnośnikowe palet firmy HYTSU są przeznaczone do podnoszenia ciężkich przedmiotów, co w pełni umożliwia ich solidna i wytrzymała, stalowa konstrukcja. Aby dodatkowo poprawić wydajność ...
    1. Akcesoria Wózków Widłowych Cechujące się dobrą jakością i niezawodnością akcesoria wózków widłowych w różnych modelach zostały wyprodukowane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby naszych klientów.