Strona główna » Serwis, Części

Przyjazny serwis przed- i posprzedażowy
Firma HYTSU oferuje przyjazny serwis i konsultacje zarówno przed jak i po sprzedaży. Nasz gorąca linia, profesjonalni doradcy, technicy, samochody transportowe są gotowi do pomocy w każdej chwili.

Doskonała technika i obsługa
Dzięki długoletniej obecności w branży firma HYTSU rozwinęła silne zespoły zajmujące się badaniami, rozwojem i zwiększaniem produkcji. Nasza załoga utalentowanych techników oraz serwisantów to w przeważnej części starsi i młodsi inżynierowie. Firma HYTSU prowadzi szkolenia pracowników tak, aby każdy technik był w stanie zdiagnozować i rozwiązać zaistniały problem.

Wielkie zasoby części zapasowych
Firma HYTSU posiada magazyny części zamiennych w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Fengxian w Szanghaju. Te ogromne zasoby nie tylko wystarczają do produkcji naszego sprzętu, ale są również częścią naszej oferty handlowej. Dodatkowo jesteśmy w stanie wyprodukować części zamienne na indywidualne zamówienie klientów. Więcej informacji an ten temat znajdą Państwo na stronie http://www.tuforklifts.cn.

Jako doświadczony producent wózków widłowych z Chin oferujemy również inne rodzaje sprzętu przeznaczonego do transportu bliskiego materiałów, między innymi: paleciaki, wózki podnośnikowe palet i inne. Akcesoria typu stalowe felgi, poliuretanowe koła, lite opony są również dostępne.

Aby zagwarantować wysoką jakość naszych produktów przestrzegamy ściśle procedur ISO9001:2000. Nasze wyroby uzyskały również certyfikaty CCC, CE i UL, więc mogą być Państwo pewni ich najwyższych światowych standardów.

Prócz niezawodnych produktów oferujemy również przyjazny i wszechstronny serwis, zarówno konsultacje przed sprzedażą jak i po sprzedaży w wypadku jakichkolwiek wątpliwości czy problemów. Przykładowo, możemy wyprodukować wózki widłowe na indywidualne zamówienie klienta, które równie jak cała reszta naszego asortymentu jest objęta roczną gwarancją. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowymi warunkami gwarancji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Mamy nadzieję na nawiązanie współpracy z klientami na całym świecie. Zawsze służymy pomocą.

Urządzenia transportu bliskiego
    1. Wózki Widłowe Wózki widłowe można podzielić na wiele typów, między innymi na wózki widłowe sięgające, z przeciwwagą, podnoszące, i wiele innych. Dodatkowo prócz licznych odmian wózki widłowe ...
    1. Paleciaki Paleciaki elektryczne firmy HYTSU składają się z kontrolera amerykańskiej firmy CURTIS, europejskiego układu prowadzenia, silnika DC i dźwigni kontrolnej oraz z importowanej pompy hydraulicznej.
    1. Wózki Podnośnikowe Palet Wózki podnośnikowe palet firmy HYTSU są przeznaczone do podnoszenia ciężkich przedmiotów, co w pełni umożliwia ich solidna i wytrzymała, stalowa konstrukcja. Aby dodatkowo poprawić wydajność ...
    1. Akcesoria Wózków Widłowych Cechujące się dobrą jakością i niezawodnością akcesoria wózków widłowych w różnych modelach zostały wyprodukowane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby naszych klientów.